slider-image
Studio Architektoniczne AR

Jesteśmy autorską pracownią projektową, której założycielem i właścicielem jest architekt Artur Rzepus.

O nas

Studio architektoniczne AR w Czechowicach-Dziedzicach zostało założone przez znanego i cenionego architekta i urbanistę Artura Rzepusa.

Jesteśmy autorską pracownią, która realizuje projekty indywidualne dostosowane do potrzeb naszych klientów.  Mamy wieloletnie doświadczenie w branży architektonicznej, współpracujemy z uznanymi architektami i wykonawcami. Naszym atutem jest profesjonalizm, dlatego nasze projekty architektoniczne są przemyślane, funkcjonalne i wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły i detale.

Uważamy, że najważniejszy jest klient, dlatego wychodzimy naprzeciw jego oczekiwaniom. Jesteśmy gwarancją zadowolenia i satysfakcji. W naszych projektach architektonicznych stawiamy na piękno, inspirującą architekturę i funkcjonalną aranżacje wnętrz. Mamy wiele pomysłów na nowoczesne i śmiałe rozwiązania architektoniczne. Wiemy, jak ważna jest efektowna komunikacja między projektantem i inwestorem na każdym z etapów prowadzonej inwestycji, począwszy od projektu i koncepcji aż po jego realizację. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Wykonujemy projekty zabudowań jednorodzinnych, wielorodzinnych (osiedla i budynki), handlowych, komercyjnych, przemysłowych, użyteczności publicznej (muzea, szkoły, kina, teatry)  i hal sportowych. Podejmujemy się modernizacji i przebudową budynków. Zajmujemy się również projektami zagospodarowania terenu oraz urbanistyczno-architektonicznymi.

certyfikat architekt bielsko biała
certyfikat architekt bielsko biała
certyfikat architekt bielsko biała
certyfikat architekt bielsko biała