slider-image
Studio Architektoniczne AR

Jesteśmy autorską pracownią projektową, której założycielem i właścicielem jest architekt Artur Rzepus.

biuro architektoniczne śląsk
Projekt budynku agroturystycznego zamku JS6 to oferta dla zamożnych inwestorów, którzy pragną wybudować budynek o wysokim standardzie, przestronnych wnętrzach i klasycznej architekturze. Wzorowany na zamkach posiada wiele charakterystycznych cech, które sprawią że trudno będzie od niego oderwać wzrok. Uwagę przykuwają zwłaszcza dwie narożne wieże, które będą dominować nad okolicą. Niezwykle elegancko prezentuje się także wewnętrzny dziedziniec z podcieniami, które będą doskonałym miejscem do wypoczynku. Projekt ma częściowe podpiwniczenie, w którym przewidzieliśmy pomieszczenia techniczne i rekreacyjne. 
Zamek JS6 warto realizować na dużej działce z odpowiednio zaprojektowaną zielenią, tak by dom i jego otoczenia wzajemnie się uzupełniały.

Bryła JS6 jest bardzo rozbudowana, co sprawia że projekt ma dużą powierzchnię zabudowy. Dwa główne skrzydła budynku tworzą reprezentacyjny dziedziniec, który będzie doskonałym miejscem do organizacji imprez na wolnym powietrzu. W prawym skrzydle od strony dziedzińca zaprojektowaliśmy efektowne podcienie. W elewacji ogrodowej dominują dwie smukłe, narożne wieże, które nadają rezydencji charakter zamku. Do realizacji projektu potrzebna będzie parcela o szerokości minimum 29.80 m. Po zakończeniu inwestycji warto zadbać o odpowiednie oświetlenie budynku tak, by wydobyć najefektowniejsze detale architektury.

JS6 to projekt dużego budynku rekreacyjnego stylizowanego na zamek, odpowiedni dla inwestorów szukających luksusu i prestiżu.

Technologia: tradycyjna. 
Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny 29 cm, styropian 12 cm, tynk zewnętrzny. 
Stropy w budynku: żelbetowe. 
Kąt nachylenia dachu: 50°. 
Program: 8 pokoi, salon, biblioteka/gabinet, pokój hobby, 2 kuchnie, jadalnia, spiżarnia, 9 łazienek, 2 WC, sauna, siłownia, kotłownia, pralnia, garaż na 3 samochody.

Powierzchnia zabudowy: 443.70 m² 
Powierzchnia użytkowa: 837.20 m²
Kubatura: 4107.60 m³
Szerokość działki: 29.80 m
Ilość kondygnacji: 3
Liczba pomieszczeń: 44
Pokój na parterze: Nie
Garaż: z garażem 
Piwnica: częściowo podpiwniczony 
Poddasze: poddasze użytkowe 

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem projektu lub uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących projektu budynku agroturystycznego, zamku JS6 to zapraszamy do kontaktu.

 

Jak zamówić: tel: +48 728 855 090 e-mail: a.rzepus.arch@onet.com.pl